Czym jest KapitanHack?

KapitaHack to jeden z pierwszych w Polsce portali poświęconych w całości tematyce bezpieczeństwa w środowiskach IT w firmach i korporacjach. Na łamach KapitanaHacka publikujemy materiały własne o charakterze praktycznych porad i ostrzeżeń przed bieżącymi atakami wymierzonymi w polskie firmy.

Piszemy i filmujemy jak hakować w „środowisku korpo” oraz radzimy jak się bronić. Kapitan Hack jest serwisem, który skupia się na wyzwaniach i zagrożeniach związanych z bezpieczeństwem w tym bezpieczeństwem informacji w dowolnej, rozległej organizacji. Chcemy pokazywać nie tylko problemy, nie tylko straszyć zagrożeniami, ale przede wszystkim wskazywać na rozwiązania: narzędzia, najnowsze technologie, pomysły i trendy dotyczące pracy działów bezpieczeństwa, ochrony informacji, oraz działów Compliance i Analizy Ryzyka.

Chcesz zareklamować swoją firmę?

Mamy możliwość zamieszczenia banerów, oferujemy także możliwość objęcia na określony czas roli sponsora serwisu lub konkretnego cyklu artykułów (tzw. kampanii).

Przykładowe zrealizowane kampanie:

– Kampania CYBER KILL CHAIN przygotowana przez firmę Appeal

Jeśli jesteś zainteresowany współpracą z nami, prowadzisz firmę, która oferuje rozwiązania dla bezpieczeństwa IT i chciałbyś się zareklamować prosimy o kontakt wysyłając maila na adres:
kontakt(at)kapitanhack.pl

Podziel się z innymi tym artykułem!